Sekretariat
Monika Świtała
monika.switala@york.pl
tel. +48 61 81 18 200
fax +48 61 81 18 206

Dział Personalny / Rekrutacja
Małgorzata Badowska
malgorzata.badowska@york.pl
tel. +48 61 81 18 287

Dział Marketingu
marketing@york.pl

Magdalena Białas
magdalena.bialas@york.pl
tel.+48 61 8118 277

Dobrochna Woźniak
dobrochna.wozniak@york.pl
tel.+48 61 8118 239

Dział Graficzny
grafika@york.pl

Katarzyna Szwarc
katarzyna.szwarc@york.pl
tel. +48 61 81 18 274

Dział Techniczny
Adrian Bugaj
adrian.bugaj@york.pl
tel. +48 61 81 18 231

Dział Logistyki
logistyka@york.pl

Agnieszka Wysocka
agnieszka.wysocka@york.pl
tel. +48 61 81 18 293

Wojciech Bilski
wojciech.bilski@york.pl
tel. +48 61 81 18 256

Roman Szymkowiak
roman.szymkowiak@york.pl
tel. +48 61 81 18 259

Magazyn
magazyn@york.pl

Grzegorz Halątka
grzegorz.halatka@york.pl
tel. +48 61 81 18 216

--------------------------------------------------

Йорк РУ

125315, Москва,

Ленинградский проспект, д. 80, к. 16, подъезд 3,

6 этаж, офис 605.

+7(495) 780-54-00/01

+7(495) 775-83-99/98

Алексей Ларин 
Директор по обслуживанию партнеров 
larin@yorkru.ru
Skype: alexlarin79

Вадим Балябин
Директор по развитию Йорк в РФ:
balyabin@yorkru.ru
Skype: vadim.balyabin

Йорк кампани
РБ, Минск,
ул.Инженерная,4
Тел. +375 17 344 21 69

Лещенко Виталий 
Бренд-менеджер
witalij.leszczanka@york.pl

Dział Handlowy - Krajowy
krajowy@york.pl
fax +48 61 81 18 206

Marzena Sosnowska
marzena.sosnowska@york.pl
tel. +48 61 81 18 237

Wojciech Bereś
wojciech.beres@york.pl 
tel. +48 61 81 18 251

Remigiusz Kiszka
remigiusz.kiszka@york.pl
tel. +48 61 81 18 242

Magdalena Szymaś
magdalena.szymas@york.pl 
tel. +48 61 81 18 286

Magdalena Ratowska
Manager ds. Marek Własnych
magdalena.ratowska@york.pl 
tel. +48 61 81 18 211
Dział Eksportu - Wschodni
east@york.pl
fax +48 61 81 18 208

Joanna Parkheichuk
joanna.parkheichuk@york.pl
tel. +48 61 81 18 265

Błażej Maślanka
blazej.maslanka@york.pl
tel. +48 61 8118 247

Anna Borek-Wojtyniak
anna.borek@york.pl
tel. +48 61 81 18 232

Rafał Szkudlarz
rafal.szkudlarz@york.pl
tel. +48 61 81 18 257

 


 






Dział Eksportu - Zachodni
west@york.pl
fax +48 61 81 18 208

Agnieszka Gędziorowska
agnieszka.gedziorowska@york.pl
tel. +48 61 81 18 294

Marcin Lipiński
marcin.lipinski@york.pl
tel. +48 61 81 18 291

Michał Flisikowski
michal.flisikowski@york.pl
tel. +48 61 81 18 248

Rafał Szakoła
rafal.szakoła@york.pl
tel. +48 61 81 18 226

Maciej Stachurski
maciej.stachurski@york.pl
tel. +48 61 81 18 278

 



Regionalni kierownicy sprzedaży
  • Marcin Koralewski
    tel. +48 603 535 151

  • Marcin Koralewski
    tel. +48 603 535 151

  • Marek Fortuński
    tel. +48 605 343 343

  • Marcin Koralewski
    tel. +48 603 535 151

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Marek Fortuński
    tel. +48 605 343 343

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Marek Fortuński
    tel. +48 605 343 343

  • Marek Fortuński
    tel. +48 605 343 343

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Zbigniew Swakoń
    tel. +48 695 145 135

  • Marek Fortuński
    tel. +48 605 343 343

  • Marcin Koralewski
    tel. +48 603 535 151

  • Marcin Koralewski
    tel. +48 603 535 151

YORK PL

Sp. z o.o. sp. k.

ul. Poznańska 1
Bolechowo k/Poznania
62-005 Owińska

Dane GPS: N: 52° 31' 59'' E: 16° 58' 37''

Napisz do nas

Wiadomość kontaktowa

* pola wymagane

Wiadomość wysłano!