Złoty „Laur Klienta 2017” dla York!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w tym roku, po raz pierwszy, Klienci przyznali nam 1. miejsce w programie konsumenckim „Laur Klienta 2017”, nagradzając w kategorii  „Artykuły gospodarstwa domowego przeznaczone do utrzymania czystości - jakość produktów”.

– Przyznany nam po raz pierwszy złoty „Laur Klienta 2017” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, ponieważ jest on wyborem i co najważniejsze, wyrazem uznania Polaków.  – komentuje Justyna Białoszewska, Dyrektor Marketingu York Pl – Przyznana nagroda czasowo zbiega się z obchodzonym 25-leciem firmy i jest motorem napędzającym nas do dalszej jeszcze bardziej intensywnej pracy. Chcemy aby nasze doświadczenie oraz innowacyjne myślenie i działanie było kluczem do naszych dalszych sukcesów. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie. – dodaje Justyna Białoszewska.

Ranking „Laur Klienta” powstaje w oparciu o wyniki ogólnopolskiego sondażu popularności produktów. Klienci głosują na marki i produkty sklasyfikowane w poszczególne kategorie. Głosowanie odbywa się telefonicznie oraz poprzez Internet. Na jego podstawie powstaje obraz rynkowych tendencji, a trzy najpopularniejsze marki w każdej kategorii są nagradzane „Laurem Klienta”.

Targi 2018

Tegoroczne targi Ambiente ze stylową, piękną zabudową oraz szeroką ofertą Nowości były dla...

więcej »
Informacja

PZU Życie SA w ramach działań prewencyjnych dofinansowało w 2017r zakup środków och...

więcej »
Złoty „Laur Klienta 2017” dla York!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w tym roku, po raz pierwszy, Klienci pr...

więcej »