Facebook York YouTube York LinkedIn York Instagram York Blog York

O marce

yorkYORK to jedna z trzech marek w ofercie firmy. Jest to brand strategiczny w portfelu przedsiębiorstwa, pozycjonowany w segmencie cenowym „medium plus”.

Najbardziej rozbudowana pod względem liczby pozycji asortymentowych. Pod szyldem YORK oferowana jest bardzo szeroka gama produktów zaklasyfikowanych do następujących kategorii: sprzątanie, pranie, garderoba i przechowywanie, akcesoria łazienkowe, kulinaria, pielęgnacja ciała, lśniące auto. Zapewnia kompletny oraz uniwersalny zbiór artykułów do utrzymania czystości i porządku w otoczeniu – miotły, szczotki, ścierki, wiadra, zmywaki, gąbki, rękawice oraz wiele innych.

Produkty w marce YORK to doskonały sposób na przyjazny, harmonijny dom i miłą atmosferę. Sprząta się nimi wygodnie i efektywnie, dzięki czemu pozostaje czas na drobne przyjemności.

Mnogość kolorów oraz form czyni z marki główny trzon asortymentu firmy. Produkty są oferowane w trzech podstawowych zestawieniach kolorystycznych: spring, flower oraz royal.

Kompletując portfel produktów w marce YORK kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią zaspokojenia potrzeb szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorów. Jest doskonale wyważonym połączeniem dobrej jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Całość dopełniają nienaganne opakowania oraz staranie wyselekcjonowane i przygotowane materiały promocyjne.