Facebook LinkedIn YouTube Instagram
Lista zapytań Lista zapytań Konto użytkownika Moje konto

Kupiec

Data dodania: 15 lipca 2022

W YORK PL troszczymy się o ludzi i ich potrzeby. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, unikatowy design i funkcjonalność. Stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty, które pomagają w utrzymaniu czystości gospodarstw domowych na całym świecie. Oferujemy pracę, w której rozwój idzie w parze z codziennymi obowiązkami.

Dołącz do nas i zostań częścią Zespołu York!

Jesteśmy Polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od 29 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja oraz własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.

Twoje zadania:

  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami na poziomie lokalnym/regionalnym/globalnym w celu osiągnięcia najlepszej ogólnej wartości dla firmy
  • aktywne poszukiwanie oszczędności poprzez inicjowanie, zarządzanie i monitorowanie projektów oszczędnościowych
  • inicjowanie i wdrażanie strategii zakupowych dla kluczowych dostawców/grup produktowych w celu zapewnienia natychmiastowej i długoterminowej poprawy jakości, kosztów i dostępności materiałów
  • współpraca w zakresie budowania procesu zakupowego w Europie i Azji z uwzględnieniem najlepszych praktyk zakupowych
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, przeprowadzanie audytów, wspieranie procesu kwalifikacji, oceny dostawcy
  • wspieranie zespołu operacyjnego w szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów handlowych z dostawcami
  • wyszukiwanie potencjalnych dostawców alternatywnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kosztowymi, nadzór nad procesem wyboru dostawcy
  • udział w budowaniu strategii łańcucha dostaw i poszukiwanie optymalnych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, logistyczne lub techniczne)
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w dziale zakupów, mile widziane w firmie produkcyjno-handlowej z branży tworzyw sztucznych, FMCG lub sieci handlowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole oraz w prowadzeniu negocjacji handlowych z dostawcami; ustalaniu strategii zakupowych
  • zorientowanie na klienta oraz dostawcę
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy w określonym obszarze odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami ( Sprzedaż, Jakość, Logistyka)
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
       Mile widziane:
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami z Chin/Azji
  • doświadczenie w imporcie towarów drogą morską
  • znajomość języka rosyjskiego

Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu biznesowym
  • otwartość na Twoje pomysły i rozwiązania
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie PZU
  • pakiety medyczne

    Załącz CV (format pdf, doc, jpg)

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK  z siedzibą w Bolechowie.”

    Proces rekrutacji

    Przesłanie CV
    Analiza aplikacji
    Rozmowa telefoniczna
    Spotkanie
    Spotkanie
    Propozycja pracy