Facebook LinkedIn YouTube Instagram
Lista zapytań Lista zapytań

Kupiec

Data dodania: 16 stycznia 2024

W YORK PL troszczymy się o ludzi i ich potrzeby. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, unikatowy design i funkcjonalność. Stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty, które pomagają w utrzymaniu czystości gospodarstw domowych na całym świecie. Oferujemy pracę, w której rozwój idzie w parze z codziennymi obowiązkami.

Dołącz do nas i zostań częścią Zespołu York!

Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja oraz własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.

Twoje zadania:

  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami na poziomie lokalnym/regionalnym/globalnym w celu osiągnięcia najlepszej ogólnej wartości dla firmy
  • aktywne poszukiwanie oszczędności poprzez inicjowanie, zarządzanie i monitorowanie projektów oszczędnościowych
  • inicjowanie i wdrażanie strategii zakupowych dla kluczowych dostawców/grup produktowych w celu zapewnienia natychmiastowej i długoterminowej poprawy jakości, kosztów i dostępności materiałów
  • ciągłe monitorowanie cen i dostępności surowców oraz otoczenia mikro i makroekonomicznego
  • współpraca w zakresie budowania procesu zakupowego w Europie i Azji z uwzględnieniem najlepszych praktyk zakupowych
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, przeprowadzanie audytów, wspieranie procesu kwalifikacji, oceny dostawcy
  • wspieranie zespołu operacyjnego w szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów handlowych z dostawcami
  • aktywny, ciągły sourcing dostawców alternatywnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kosztowymi, nadzór nad procesem wyboru dostawcy
  • osiąganie najlepszego balansu pomiędzy zapasem i dostępnością surowców/towarów handlowych odzwierciedlonych w KPI
  • udział w budowaniu strategii łańcucha dostaw i poszukiwanie optymalnych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, logistyczne lub techniczne)
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w dziale zakupów, mile widziane w firmie produkcyjno-handlowej z branży tworzyw sztucznych, FMCG lub sieci handlowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole oraz w prowadzeniu negocjacji handlowych z dostawcami; ustalaniu strategii zakupowych
  • zorientowanie na klienta oraz dostawcę
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy w określonym obszarze odpowiedzialności
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność w ich rozwiązaniu, otwartość na zmiany
  • podejście projektowe do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami (Sprzedaż, Jakość, Logistyka)
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami z Chin/Azji
  • doświadczenie w imporcie towarów drogą morską
  • znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu biznesowym
  • otwartość na Twoje pomysły i rozwiązania
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pakiety medyczne
  • dofinansowanie do karty MultiSport i MultiLife
  • grupowe ubezpieczenie PZU
  • elastyczny czas pracy
  • owoce w każdy 1 i 3 poniedziałek miesiąca

    Załącz CV (format pdf, doc, jpg)
    Administratorem danych przesłanych w zgłoszeniu jest YORK PL sp. z o. o. sp.k w Bolechowie. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podanie danych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie Obowiązek informacji

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK  z siedzibą w Bolechowie.”

    Proces rekrutacji

    Przesłanie CV
    Analiza aplikacji
    Rozmowa telefoniczna
    Spotkanie
    Spotkanie
    Propozycja pracy